Ajankohtaista

23.03.
2020

Vaasan Telinetaiturit KPOn Kannustajiksi

Kannustajat-toiminnassa kerätään omilla ostoksilla rahaa kotiseuralle. Asiakasomistajatalouden pääjäsenenä voit vaikuttaa tuen määrään ja kohteeseen. Kun ilmoittaudut mukaan Kannustajaksi, voit valita eri vaihtoehdoista kannustuksesi kohteeksi juuri sinun sydäntäsi lähinnä olevan seuran tai yhteisön eli tietysti tässä tilanteessa meidät, Vaasan Telinetaiturit.

 

Sinulta tämä ei vaadi kuin kymmenisen minuuttia rekisteröitymiseen, ohjeet löydät täältä.

Kun asioit S-ryhmän ruokakaupoissa, ravintoloissa, hotelleissa, ABC-asemilla tai muissa toimipaikoissa, kaikki tekemäsi ostokset kerryttävät Bonusta sinulle – ja samalla nostat myös kannustamasi seuran tuen määrää. Omaa Bonustasi kannustaminen ei vähennä!

 

Kurkkaa alta video, miten kannustajaksi liitytään.

 

VTT foto JuliaTuuri2
Takaisin